2016 Hyundai Tucson Kullanıcı Kılavuzu

Sunday, April 10th 2016. | HYUNDAI

2016 Hyundai Tucson Kullanıcı Kılavuzu

2016 Hyundai Tucson

Not; Son sahipleri kılavuzları pdf (in Turkish) 2016 hyundai tucson, Olcay diller yalnızca için kullanılabilir el ile yükleyin.

Download 2016 Hyundai Tucson Kullanıcı Kılavuzu in Turkish

2016 Hyundai Tucson Kullanıcı Kılavuzu Download

2016 Hyundai Tucson Kullanıcı Kılavuzu – 2016 Hyundai Tucson beş yolcu kompakt crossover SUV sunulan dört trim seviyelerinde olduğunu: SE, Eco, spor ve Limited.

Temel SE ile 2.0 litrelik motor, 17 inç alaşım jantlar, otomatik farlar, LED Far aksan, ısıtmalı aynalar, gizlilik cam, arka spoyler, Klima, tam güç aksesuarları, cruise kontrol, bir gezi bilgisayar, leke tutmaz kumaş döşeme, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu, 60/40-split arka seatbacks yaslanma, Bluetooth telefon ve radyo sinyalleriyle iletilen bağlantı, tilt ve teleskopik direksiyon simidi, a 5-inç touchscreen ile katlama standarttır , dikiz kamera ve bir altı hoparlörlü ses sistemi ile bir CD çalar, USB bağlantı noktası, bir yardımcı jack ve uydu radyo giriş.

Eko 1.6 litrelik turbo motor, LED gündüz uyarı ışıkları, foglights, tavan rayları ve sekiz yollu güç sürücü koltuğu (lomber ile) ekler.

Hızlandırmaya spor ve sen al 19 inç jantlar, yakışıklı-özgür güç menteşeli, anahtarsız giriş ve ateşleme, ısıtmalı ön koltuklar, deri sarılmış direksiyon simidi ve birkaç yeni güvenlik teknolojileri (aşağıdaki güvenlik bölümüne bakın).

LED farlar ve taillights, yükseltilmiş iç trim ek yumuşak yüzeylerde, deri döşeme, altı-yol güç yolcu koltuğu, çift bölgeli otomatik klima kontrolü, arka havalandırma, bir otomatik karartma dikiz aynası, Hyundai’nın mavi bağlantı Telematik, bir 8-inç dokunmatik ekran, bir navigasyon sistemi ve bir 8 hoparlörlü ses sistemi ile sınırlı atar.

tags: , , ,